נושא פרטיות המשתמשים חשוב לנו ביותר, לכן הכנו את מדיניות פרטיות זו כדי לעזור לכם להבין כיצד אנו אוספים, משתמשים, ושומרים את המידע האישי שלכם כאשר את/ה מבקר/ת או מבצע תרומה באתר שלנו

*מטעמי נוחות המדיניות נכתבה בלשון זכר אך הכוונה לזכר או נקבה.

מדיניות הפרטיות הינה חלק בלתי נפרד וכפופה לתנאי השימוש באתר

מידע שאנו אוספים

בהתאם לשירותים שבהם אתה משתמש, אנו אוספים מידע מסוים.

פעולות שאתה עושה ומידע שאתה מספק
אנו אוספים תוכן ומידע נוסף שאתה מספק כשאתה משתמש בשירותים שלנו, כולל כשאתה נרשם לחשבון, יוצר או משתף, ושולח הודעות או מקיים תקשורת עם אחרים. מידע זה יכול לכלול מידע בתוכן שאתה מספק או אודותיו. אנו אוספים גם מידע אודות השימוש שלך בשירותים שלנו, כגון סוגי התוכן שאתה צופה בהם או מקיים עמם אינטראקציה, או התדירות ומשך הזמן של הפעילויות שלך.

בעת השימוש באתר יכול שיצטבר מידע אודותיך לדוגמה: מוצרים ושירותים שרכשת או ביקשת למכור, מידע או פרסומות שקראת באתרים, העמודים שבהם צפית, כתובת האינטרנט (IP) שממנה פנית, מיקום גיאוגרפי (Geo-location), סוג הדפדפן בו הינך עושה שימוש, סוג מכשיר הקצה בו הינך משתמש, מספר זיהוי של מכשיר הקצה (Device ID), ההצעות והשירותים שעניינו אותך, מקום המחשב שבאמצעותו נכנסת לאתרים ועוד.

מידע על מכשירים

אנו שומרים מידע אודות הטלפונים הניידים שבהם התקנת את השירותים שלנו. כגון: דגם המכשיר, מספר סידורי ומערכת ההפעלה.
איך אנו משתמשים במידע זה?
אנו משתמשים בכל המידע העומד לרשותנו כדי לספק את השירותים שלנו ולתמוך בהם וכן להציג לך תכנים שמתאימים לך.

כללי

אנו יכולים לספק את השירותים שלנו, להתאים אישית תוכן ולהציע לך הצעות על ידי שימוש במידע זה כדי להבין מה התכנים שאתה מתעניין בהם, בשירותים שלנו ומחוץ להם.

אנו משתמשים במידע העומד לרשותנו כדי לעזור לאמת חשבונות ופעילות ולקדם בטיחות ואבטחה בשירותים שלנו ומחוץ להם, למשל על ידי חקירת פעילות חשודה או הפרות של התנאים והמדיניות שלנו.

קובצי Cookie

אנו משתמשים בקובצי Cookie ובטכנולוגיות דומות כדי לספק ולתמוך בשירותים שלנו ובכל אחד מהשימושים המוזכרים ומתוארים בסעיף זה של המדיניות שלנו.

אופן שליחת המידע על ידי המשתמש

להוי ידוע התרומה באתר מורכבת משני חלקים:
בחלק הראשון המשתמש מזין את השם ופרטי יצירת קשר טלפון ומייל ושמות לברכה, לאחר מכן הגולש מאשר את ההסכמה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות ואז לוחץ על כפתור מעבר לתרומה, ומועבר לחלק השני בו יש דף תשלום מאובטח.
בעת לחיצה על הכפתור הנ"ל פרטי יצירת הקשר נשלחים למפעילת האתר ללא קשר אם התרומה הושלמה בהצלחה או לא.
אנו רשאים כבר מהשלב הזה להשתמש במידע שלך כפי שיפורט בסעיף הבא.

שימוש במידע שלך

אם לא נתבקש אחרת, אנו רשאים מדי פעם בפעם, עפ"י שיקול דעתנו לפנות אליכם לאמצעי הקשר שמלאתם באמצעות האתר לדוגמא ע"י שיחות טלפון/הודעות סמס/וואצאפ/מייל

תוכן ההודעה יהיה עדכונים בנושאי יהדות וחסידות, והצעות למתן תרומה עתידית עבור פרויקטים שונים של תורה וחסד יהדות וצדקה

בכל אופן אם תחליטו אחרת בכל שלב תוכל לבקש להיות מוסר מרשימת התפוצה ולחדול מלקבל מאיתנו עדכונים כאמור. על ידי לינק ייחודי להסרה

כמו כן מפעילת האתר רשאית להעביר את פרטי היצירת קשר לפלטפורמות פרסומיות כמו לדוגמא גוגל ופייסבוק לצרכי פרסום מותאם אישית.

מודגש בזאת שאנו לא נמסור פרטים אישיים שלך,  למטרות שיווק ישיר על ידי צדדים שלישיים.


שינוי בעלות

במקרה של שינוי בבעלות או בשליטה, באופן מלא או חלקי באתר שלנו או האפליקציה שלנו אנו עשויים להעביר את המידע שלך לבעלים החדשים.

אנו מאחסנים נתונים כל עוד הם נחוצים כדי לספק שירותים לך ולאחרים. המידע המשויך לחשבון שלך יישמר עד למחיקת החשבון. שמירת המידע על ידנו תהיה מוגבלת בזמן לפי שיקול דעתנו.

מדיניות כלפי ילדים

השירותים שלנו מוצעים לילדים מגיל 18 ומעלה. אם נגלה חיבור של ילד מתחת לגיל זה, ננקוט במעשים למחיקת חשבונו ומחיקת המידע שהועלה על ידו.

דרישות משפטיות

אנו עשויים לגשת אל המידע שלך, לשמור אותו ולשתף אותו כמענה לבקשה משפטית (כגון צו חיפוש, צו בית משפט או הזמנה לדין), ובלבד שנאמין שהחוק מחייב אותנו לעשות זאת.

שינויים

מדיניות הפרטיות שלנו עשויה להשתנות מעת לעת. אנו נפרסם שינויים במדיניות הפרטיות בדף זה.

דרכים ליצירת קשר

האתר מופעל עבור בית חב"ד על ידי יהדות לתפארת בעמ ח.פ 516161957 מהכתובת קרית חב"ד צפת